Sticky

Náš tím Raz skautom - navždy skautom

Scroll this

Skautujeme už pár rokov. Ako tínedžeri sme okúsili pestrú chuť skautingu, teraz to vraciame späť. Každý z nás niekoľko rokov viedol skautský oddiel alebo zbor. Jednoducho vieme, o čom hovoríme.

KAROL ĎURČÍK

KÁĎO je hasič – záchranár, ktorý pochádza z Detvy, kde viac ako 25 rokov patrí k 106. zboru Akataleptik. Všetok voľný čas mu aktuálne zaberá stavba drevenice, ale keď si príde oddýchnuť na SELŠ-ku, stretnete sa spolu pri témach pilierov skautingu, symbolike, skautskej histórii, alebo bezpečnosti. Je členom tímu Skautskej akadémie záchrany.

JÁN MITRÍK

GEKON je doktor, ktorý obľubuje spoločenské hry. V tíme SELŠ sa špecializuje na zážitkovú pedagogiku, tvorbu oddielového programu a výchovnú ponuku. Od roku 2020 je Náčelníkom Slovenského skautingu. Pochádza zo 75. zboru Spišská Nová Ves.

MÁRIA MITRÍKOVÁ

VEVE je matfyzáčka a umelecká duša, skautka od 4 rokov, absolventka Kolégia Antona Neuwirtha. Pôsobí v 11. zbore Biele Delfíny Bratislava.

PAVOL MARCINČIN

KOŤOGO je informatik, ktorý si ale zavše rád vybehne do hôr alebo zanoxuje. Je orlím skautom a zároveň spoluzakladateľom samostatného oddielu Dzive Labute v Košiciach.

LUCIA KONDELOVÁ

LUCKA je z 26. zboru sv. Cyrila a Metoda vo Výčapoch-Opatovciach, kde je vodkyňou oddielu vĺčat a včielok. Hoci študuje žurnalistiku, stále veľmi rada používa rôzne slovné barličky a zdrobneniny. Vo voľnom čase rada pečie.

billPETER LINEK

BILL je verný NOX-ák, expert na vedenie oddielu a skautskú prax, bývalý Náčelník SLSK. V bežnom živote stavebný inžinier. Jeho domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

VERONIKA SLOBODNÍKOVÁ

NIKA pochádza z 3. zboru Aničky a Bořivoja Uhrových v Kežmarku. Vyštudovala fyzioterapiu, ktorej sa aj venuje. Vo voľnom čase neodolá jazde na koni a rada skúša nové aj akčné veci. Rovnako rada uniká do lesov s knihou a termoskou bylinkového čaju.

PAVOL HUDÁK

SPIRIT – Kňaz, misionár, člen spoločnosti Božieho Slova momentálne pôsobiaci vo farnosti Terchová. Je vodcom Terchovského oddielu 111. zboru Úsmev Dolná Tižina. Vo voľnom čase je to vášnivý motorkár a milovník kávy s veľkým srdcom a večne dobrou náladou.

hobbitADAM URBAN

HOBBIT, študujúci informatik zo 75. zboru Spišskej Novej Vsi z Masňákov. Je vodcom radcovského tímu PSO. Vo voľnom čase rád športuje, užíva si pochutiny pri kávičke a pozoruje/chová zvieratká. Má rád vyprážaný syr s hranolkami a tatarkou.

ZUZANA GIBLÁKOVÁ

ZUZIX je plne pracujúca pani učiteľka a zároveň študentka pedagogiky. Pochádza z 18. zboru Radostného srdca vo Vrbove, kde pôsobila ako oddielová vodkyňa. Je členkou radcovského tímu PSO a zavše neodolá dobrému veterníku.

SAMUEL GIBALA

PALI je marketér a manažér, ktorý je milovníkom adrenalínu. Vo voľnom čase rád športuje, môžete stretnúť na horách v lete aj zime. Jeho domovským zborom je 64. zbor Štefana Kluberta v Levoči.

Tags: