Sticky

Náš tím Raz skautom - navždy skautom

Scroll this

Skautujeme už pár rokov. Ako tínedžeri sme okúsili pestrú chuť skautingu, teraz to vraciame späť. Každý z nás niekoľko rokov viedol skautský oddiel alebo zbor. Jednoducho vieme, o čom hovoríme.

KAROL ĎURČÍK

KÁĎO je hasič – záchranár, ktorý pochádza z Detvy, kde viac ako 25 rokov patrí k 106. zboru Akataleptik. Všetok voľný čas mu aktuálne zaberá stavba drevenice, ale keď si príde oddýchnuť na SELŠ-ku, stretnete sa spolu pri témach pilierov skautingu, symbolike, skautskej histórii, alebo bezpečnosti. Je členom tímu Skautskej akadémie záchrany.

JÁN MITRÍK

GEKON je doktor, ktorý obľubuje spoločenské hry. V tíme SELŠ sa špecializuje na zážitkovú pedagogiku, tvorbu oddielového programu a výchovnú ponuku. Od roku 2020 je Náčelníkom Slovenského skautingu. Pochádza zo 75. zboru Spišská Nová Ves.

VILIAM KOLCUN

VILMEN je večný študent, profi andragóg a kávofil. Na SELŠke sa venuje vzniku i fungovaniu tímov a manažmentu vodcovských projektov. Jeho domovským zborom je 67. zbor Stropkov.

MÁRIA MITRÍKOVÁ

VEVE je matfyzáčka a umelecká duša, skautka od 4 rokov, absolventka Kolégia Antona Neuwirtha. Pôsobí v 11. zbore Biele Delfíny Bratislava.

fvk_4833_gazdy_webLUCIA KAKODY SELEPOVÁ

GAZDY je vodkyňa a oblastná inštruktorka, ktorej srdcovou záležitosťou je outdoorová kuchyňa. Rada si pri tom vychutná kvalitnú kávu. Vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo. Jej domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

PAVOL MARCINČIN

PALI je informatik, ktorý si ale zavše rád vybehne do hôr alebo zanoxuje. Je orlím skautom a zároveň najmladším členom tímu, vychovaný a pôsobiaci v 75. zbore v Spišskej Novej Vsi.

billPETER LINEK

BILL je verný NOX-ák, expert na vedenie oddielu a skautskú prax, bývalý Náčelník SLSK. V bežnom živote stavebný inžinier. Jeho domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

VLADISLAV KAKODY

LÁĎO je grafický dizajnér s túlavými topánkami, aktuálne pôsobiaci v Zmierovacej rade a pomáha aj Kruhu vĺčat a včielok. Pochádza zo 117. zboru sv. Františka z Assisi Horné Srnie – Nemšová.

LUCIA KONDELOVÁ

LUCKA je z 26. zboru sv. Cyrila a Metoda vo Výčapoch-Opatovciach, kde je vodkyňou oddielu vĺčat a včielok. Študuje žurnalistiku. Stále vraj na niečo zabúda, ale rada používa slovné barličky, ale ešte radšej pečie.

ANETA ŠPERKOVÁ

ANY je študentkou sociálnej antropológie, ktorá neodolá umeniu v jeho rozmanitých podobách na vlastnej koži. Momentálne sa ako oblastná vodkyňa venuje rozvoju oblasti. Jej domovským zborom je 89.zbor Banská Bystrica.

VERONIKA SLOBODNÍKOVÁ

NIKA pochádza z 3. zboru Aničky a Bořivoja Uhrových v Kežmarku. Študuje fyzioterapiu a vo voľnom čase neodolá jazde na koni. Rada skúša nové a akčné veci. Rovnako rada uniká do lesov s knihou a termoskou bylinkového čaju.

Tags: