Sticky

Náš tím Raz skautom - navždy skautom

Scroll this

Skautujeme už pár rokov. Ako tínedžeri sme okúsili pestrú chuť skautingu, teraz to vraciame späť. Každý z nás niekoľko rokov viedol skautský oddiel alebo zbor. Jednoducho vieme, o čom hovoríme.

bill

Peter Linek – Bill

Skautský náčelník, expert na vedenie oddielu. V bežnom živote stavebný inžinier. Jeho domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

Hanka Tóthová – Ariel

Historička a členka skupiny historického šermu Kompánia trnavských žoldnierov. Skautka, dcéra. Pochádza z Trnavy, z 88. zboru Štvorlístok.

Ján Mitrík – GekOn

Doktor a horochodec. V tíme SELŠ sa špecializuje na zážitkovú pedagogiku, tvorbu oddielového programu a výchovná ponuku SLSK. Pochádza zo 75. zboru Spišská Nová Ves.

Karol Ďurčík – Káďo

Hasič a záchranár, ktorý v skautingu skúsil hádam všetko. Pochádza zo 106. zboru Akataleptik Detva.

ViliAm Kolcun – Vili

Večný študent a profi andragóg. Na SELŠke sa venuje vzniku a fungovaniu tímov a manažmentu vodcovských projektov. Jeho domovským zborom je 67. zbor Stropkov.

foto

MÁRIA HULMANOVÁ – VEVE

Matfyzáčka, skautka od 4 rokov, vodkyňa oddielu skautiek, absolventka Kolégia Antona Neuwirtha. Pôsobí v 11.zbore Biele Delfíny Bratislava.

fvk_4833_gazdy_web

LUCIA SELEPOVÁ – GAZDY

Oblastná rozvojárka a vodkyňa, ktorá si rada vychutná kvalitnú kávu. Vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo. Jej domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

VLADISLAV KAKODY – LÁĎO

Pedagóg na strednej umeleckej škole, filantrop, hokejbalista, s túlavými topánkami. Pochádza zo 117. zboru sv. Františka z Assisi Horné Srnie – Nemšová.