Sticky

Náš tím Raz skautom - navždy skautom

Scroll this

Skautujeme už pár rokov. Ako tínedžeri sme okúsili pestrú chuť skautingu, teraz to vraciame späť. Každý z nás niekoľko rokov viedol skautský oddiel alebo zbor. Jednoducho vieme, o čom hovoríme.

KAROL ĎURČÍK- KÁĎO

Hasič – záchranár, ktorý pochádza z Detvy, kde viac ako 25 rokov patrí k 106. zboru Akataleptik. Všetok voľný čas mu aktuálne zaberá stavba drevenice, ale keď si príde oddýchnuť na SELŠ-ku, stretnete sa spolu pri témach pilierov skautingu, symbolike, skautskej histórii, alebo bezpečnosti. Je členom tímu Skautskej akadémie záchrany.

JÁN MITRÍK – GEKON

Doktor, ktorý obľubuje spoločenské hry. V tíme SELŠ sa špecializuje na zážitkovú pedagogiku, tvorbu oddielového programu a výchovnú ponuku. Predseda Programovej rady. Pochádza zo 75. zboru Spišská Nová Ves.

VILIAM KOLCUN – VILMEN

Večný študent, profi andragóg a kávofil. Na SELŠke sa venuje vzniku i fungovaniu tímov a manažmentu vodcovských projektov. Jeho domovským zborom je 67. zbor Stropkov.

MÁRIA MITRÍKOVÁ – VEVE

Matfyzáčka a umelecká duša, skautka od 4 rokov, absolventka Kolégia Antona Neuwirtha. Pôsobí v 11. zbore Biele Delfíny Bratislava.

fvk_4833_gazdy_webLUCIA SELEPOVÁ – GAZDY

Vodkyňa a oblastná inštruktorka, ktorej srdcovou záležitosťou je outdoorová kuchyňa. Rada si pri tom vychutná kvalitnú kávu. Vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo. Jej domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

ANNA FABIANOVÁ – SRDIEČKO

Študentka techniky, pôsobí vo vedení oddielu skautiek v 68. zbore Biele vrany Košice. Rada si zašportuje a postará sa o hladné skautské brušká.

billPETER LINEK – BILL

Skautský náčelník, verný NOX-ák, expert na vedenie oddielu a skautskú prax. V bežnom živote stavebný inžinier. Jeho domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

VLADISLAV KAKODY – LÁĎO

Grafický dizajnér, hokejbalista s túlavými topánkami, aktuálne pôsobiaci v Zmierovacej rade. Pochádza zo 117. zboru sv. Františka z Assisi Horné Srnie – Nemšová.

PAVOL MARCINČIN – KLADIVO

Informatik, ktorý si ale zavše rád vybehne do hôr alebo zanoxuje. Je orlím skautom a zároveň najmladším členom tímu, vychovaný a pôsobiaci v 75. zbore v Spišskej Novej Vsi.

Tags: